MAKİNA PARKURUMUZ

BOY AÇMA HATTIMIZ

İş ortaklarımız bünyesinde sac çeşitlerimizi istenilen boylarda açıyoruz.

DİLME HATTIMIZ

İş ortaklarımız bünyesinde sac çeşitlerimizi istenilen en-ebatında diliyoruz.

ÇEKME HATTIMIZ

M-C-CEE-CEI çelik konseksiyon kullanılmak üzere aşık hattı çekimi.

SİLİNDİR EĞİM

2000 boyunda 50 mm kalınlığa kadar çap minimum 40 cm şeklinde silindir boru bükümü

BORU BÜKÜM

Profil ve boru büküm makinamız

LAZER KESİM

1500x3000 ebatında 20 mm kalınlığa kadar hassas lazer kesim tergahımız

LAZER PERFORJE

Özel ferforje sac kesimi. Deneyimli ekibimiz ile duvar üstü - balkon - merdiven korkuluğu döşeme işlemini yapıyoruz.

ÖZEL TASARIM

Özel tasarım uygulamarımız.

PLAZMA KESİM

3000x13000 ebatlarında CNC kontrol üniteli plazma kesim tezgahı ile siyah sac, özel alaşımlı sac, krom nikel ve aliminyum saclarda yüksek kesim hassasiyeti ile çalışıyoruz.

PETEK KESİMİ

12 mt boyunda NPI - EPE HEA ve HEB demirlerine petek makas açılımı

KALIN SAC KESİMİ PLAZMA

Hassas kesim oksijen ve plazma ile saca imzamızı atıyoruz.

ABKAN PRES KESİM

GİYOTİN 3 MT

Fabrika bünyemizde hizmet vermekte olan hidrolik giyotin makas ile 0,50 mm - 12 mm kadar 3 mt boyunda siyah sac, dkp sac, levha sac, galvaniz, aliminyum ve paslanmaz sac ürünlerine istenilen boy ve ebatta mekanik arka dayama sistemi ile büküm işlemine girecek sacların en boy kesimleri yapılmaktadır. Kesim bıçak sistemleri düzenli olarak bakım yapılması ile çıkan ürünlerinde çapaklanma veya sacı kesim sırasında eğilmesini minimuma indirgemektedir.

ABKAN PRES KESİM

GİYOTİN 4 MT

Fabrika bünyemizde hizmet vermekte olan hidrolik giyotin makas ile 0,50 mm - 12 mm kadar 4 mt boyunda siyah sac, dkp sac, levha sac, galvaniz, aliminyum ve paslanmaz sac ürünlerine istenilen boy ve ebatta mekanik arka dayama sistemi ile büküm işlemine girecek sacların en boy kesimleri yapılmaktadır. Kesim bıçak sistemleri düzenli olarak bakım yapılması ile çıkan ürünlerinde çapaklanma veya sacı kesim sırasında eğilmesini minimuma indirgemektedir.

ABKAN PRES EĞİM

EĞİM 3 MT

Fabrika bünyemizde hizmet vermekte olan hidrolik Abgant pres ile 0,50 mm 12 mm kadar 3,5 mt boyuna kadar siyah sac, dkp sac, levha sac, galvaniz, alüminyum ve paslanmaz sac ürünlerine istenilen ölçü ve büküm açılarına göre sacların büküm işlemleri yapılmaktadır. Römork sac kasa, gübre seprme büküm ve desen işlemleri, asansör kabin sac malzemeleri, pvc galvaniz destek sacları, beton sac kalıpları, makina giydirme kaporta sacları, kablo kanal sacları, sera oluk imalatları, çöp konteyneri, yangın merdiveni, çelik kapı kasa imalatı, baklavalı sac merdiven basamakları, balkon korkuluk kesim ve imalatları vb işlemler yapılabilmektedir.

ABKAN PRES EĞİM

EĞİM 8 MT

Fabrika bünyemizde hizmet vermekte olan hidrolik Abgant pres ile 0,50 mm 12 mm kadar 8 mt tandem boyuna kadar siyah sac, dkp sac, levha sac, galvaniz, alüminyum ve paslanmaz sac ürünlerine istenilen ölçü ve büküm açılarına göre sacların büküm işlemleri yapılmaktadır. Römork sac kasa, gübre seprme büküm ve desen işlemleri, asansör kabin sac malzemeleri, pvc galvaniz destek sacları, beton sac kalıpları, makina giydirme kaporta sacları, kablo kanal sacları, sera oluk imalatları, çöp konteyneri, yangın merdiveni, çelik kapı kasa imalatı, baklavalı sac merdiven basamakları, balkon korkuluk kesim ve imalatları vb işlemler yapılabilmektedir.

HİDROLİK VE EKSANTRİK MAKİNALARIMIZ

Her türlü kesme bükme ihtiyacına cevap verebilecek yapıya sahip firmamız, siparişleri istenilen miktar, ölçü ve standartlarda üreterek zamanında teslim etmeyi politika edinmiştir.